TRYS KARALIAI

06SausioAll DayTRYS KARALIAI

Renginio informacija

Sulig TRIJŲ KARALIŲ švente baigiasi kalėdinis laikotarpis.  Vilniuje sausio 6 d. tradiciškai vyks iškilminga Trijų Karalių eisena – nuo Aušros vartų iki Katedros aikštės, kuri prasidės 16 val.

Trijų metrų aukščio karalių figūros: Kasparas, Merkelis, Baltazaras bei jų palyda, žaismingos teatralizuotos eisenos Vilniaus senamiesčio gatvėmis metu linkės derlingų ir sėkmingų metų. 

Trims Karaliams pasiekus prakartėlę Katedros aikštėje, nuo 16.30 val. prasidės koncertas, kuriame kalėdines giesmes ir įvairius žinomus kūrinius atliks Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos choras „Ave Vita“ (vadovas prof. dr. Kastytis Barisas), berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“ (meno vadovas ir vyr. dirigentas Vytautas Miškinis).

 

18.00 val. Mokytojų namų kiemelyje vyks tradicinis renginys, šventė visai šeimai – „Lik sveika, Kalėdų eglute!“, kuris kvies smagiai atsisveikinti su žaliaskarėmis. Pagrindinis šventės tikslas – vaikams ir tėveliams padėti suvokti gamtos saugojimo svarbą. 

Šventės organizatoriai šiais metais kvies ne tik atsisveikinti su eglutėmis, bet ir paminėti artėjantį Vilniaus 700-ąjį gimtadienį. Lauks įvairios pramogos: žiemos krepšinis „Taiklioji ranka“, šeimų slidės, gaudynės ir varžytuvės, burtai ir kitos pramogos. Visoms linksmybėms vadovaus animatorių komanda „Gyvieji žaislai”, stebins burtininkas Ozas. Vaikai ir patys galės išmokti žongliravimo paslapčių. Į kiemelį užsuks Trys Karaliai.

Iškleisti

Data ir laikas

All Day (Penktadienis)

Renginio vieta

Vilniaus senamiestis