APIE FESTIVALĮ

Kalėdų eglė Katedros aikštėje / S. Žiūros nuotr.

„Kalėdos sostinėje“ yra ryškiausias ir daugiausiai lankytojų sulaukiantis festivalis Vilniuje, kuris džiugina iki pat Trijų Karalių. Tai mažiausiai 5–6 savaitės išskirtinių šventinių renginių ir ypatinga nuotaika užkrečiančios atmosferos ne tik įvairiose sostinės širdyje esančiose erdvėse, bet ir nuo centro nutolusiuose Vilniaus kampeliuose.

Kasmet kruopščiai rengiamos „Kalėdos sostinėje“ renginių programos išskirtinumas ir stiprybė – tradicijų puoselėjimas ir ryškūs, kokybiški, įdomūs pramoginiai ir edukaciniai renginiai visai šeimai.

Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė / S. Žiūros nuotr.

Kiekvienais metais dovanodamas šventinę nuotaiką, džiugindamas visus metus laukiamais ir puoselėjamais tradiciniais renginiais (Kalėdų eglė Katedros aikštėje, Kalėdų miestelis, Kalėdų traukinukas, Čiuožykla, Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė) ir stebindamas įtraukiančiomis naujovėmis, staigmenų kupinas žiemos festivalis vilniečiams ir miesto svečiams kuria nepamirštamą Kalėdų šventę  ir  garsina Lietuvą pasaulyje bei skatina kultūrinį turizmą.

Pasidžiaugti artėjančių žiemos švenčių laukimu Vilniuje kasmet atvyksta svečių  ne tik iš Lietuvos, bet ir įvairių pasaulio šalių.

Kalėdų traukinukas, S. Žiūros nuotr.

Neatsiejamu „Kalėdų sostinėje“ ir visos Lietuvos Kalėdų simboliu tapusi Vilniaus Kalėdų eglė Katedros aikštėje pelno ypatingą dėmesį. Kasmet nauju įvaizdžiu žavinti sostinės žaliaskarė patenka į gražiausių ne tik  Europos, bet ir pasaulio Kalėdų eglių sąrašus, o Vilnius garsėja kaip vienas magiškiausių Europos miestų, kur geriausia sutikti Kalėdas.