APIE FESTIVALĮ

„Kalėdos sostinėje 2019“ / Sauliaus Žiūros nuotr.

„Kalėdos sostinėje“ yra ryškiausias ir daugiausiai lankytojų sulaukiantis sostinės festivalis, kuris prasideda gruodžio pradžioje ir džiugina iki pat Trijų Karalių. Tai mažiausiai 5–6 savaitės išskirtinių kalėdinių renginių ir ypatingos gera nuotaika užkrečiančios atmosferos ne tik įvairiose sostinės širdyje esančiose erdvėse, bet ir nuo centro nutolusiuose Vilniaus kampeliuose.

„Kalėdos sostinėje 2019“ / Sauliaus Žiūros nuotr.

Kasmet kruopščiai ruošiamos „Kalėdos sostinėje“ renginių programos pagrindinė ašis – kokybiški, ryškūs ir įdomūs pramoginiai ir edukaciniai renginiai visai šeimai.

Kiekvienais metais augančios ir tobulėjančios „Kalėdos sostinėje“ kaskart lankytojus stebina įtraukiančiomis naujovėmis bei idėjomis, stiprindamos švenčių kultūrą ne tik sostinėje, bet ir Lietuvoje, bei vilniečiams ir miesto svečiams sukuria nepamirštamą Kalėdų šventę. 

„Kalėdos sostinėje 2019“ / Sauliaus Žiūros nuotr.

Festivalį žino ir vertina ne tik vilniečiai ir Lietuvos gyventojai, bet ir svečiai iš užsienio, kurie vis labiau domisi ir mielai atvyksta Kalėdų laukimo laikotarpiu ir iš naujo atranda Vilnių bei kitus Lietuvos miestus.

 

Kviečiame atvykti ir tapti „Kalėdų sostinėje“ dalimi!

Šiltų Kalėdų linki