Taisyklės / informacija prekybininkui

Programos „Kalėdos sostinėje 2019“ renginio „Kalėdų miestelis“ veikimo laikotarpis:

2019 m. lapkričio 30 d. – 2020 m. sausio 7 d.

Planuojamos prekybos (darbo) „Kalėdų miestelyje“ valandos*:

Pirmadienis – nuo 12.00 iki 21.00 val.;

Antradienis – ketvirtadienis nuo 11.00 iki 21.00 val.;

Penktadienis – šeštadienis nuo 11.00 iki 22.30 val.;

Sekmadienis – nuo 11.00 iki 21.00 val.;

Gruodžio 24 d. – nuo 11.00 iki 18.00 val.;

Gruodžio 25 d. – nuo 12.00 iki 22.00 val.;

Gruodžio 26 d. – nuo 12.00 iki 22.00 val.;

Gruodžio 31 d. – nuo 12.00 iki 24.00 val.

*Gali keistis.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad teikdami paraišką ir siūlydami gaminius (produktus) (prekes), kuriais būtų prekiaujama „Kalėdų miestelyje“, atsižvelgtumėte į tai, kad:

  • Prekyba iš transporto priemonės (priekabos) neatitinka nustatytos „Kalėdų miestelio“ renginio koncepcijos, atsižvelgiant ir į tai, kad pėsčiųjų zonose įveiklintos transporto priemonės kelia pavojų lankytojams;
  • Siūlant prekybą maisto gaminiais, svarbu įvertinti, ar gaminamo (pagaminto) maisto kvapas netrikdys renginio lankytojų ir bendros kalėdinio renginio atmosferos, neužgoš kitų prekybininkų gaminamų produktų kvapų; tai ypač aktualu produktų (gaminių) atžvilgiu, kurie gali būti lakaus ir (ar) neįprasto, ir (ar) aštraus kvapo (pvz. tokių, kaip skrudintos aliejuje bulvės, jūros gėrybės, čeburekai ir pan.);
  • Siekiant užtikrinti sklandų suinteresuotų pirkti asmenų srautų judėjimą ir aptarnavimą renginio metu, vienoje prekybos vietoje turėtų būti vykdoma prekyba (pasirinktinai) arba maisto produktais ir jų gaminiais, arba suvenyrais (interjero detalės, juvelyriniai dirbiniai, keramika, odos dirbiniai, vilnos gaminiai ir pan.);
  • Atsižvelgiant į ribotas elektros energijos naudojimo ir paskirstymo „Kalėdų miestelio“ teritorijoje galimybes, siūlantiems maisto produktų gamybą, rekomenduojama nuspręsti dėl vieno pagrindinio gaminamo maisto produkto (kiti turėtų su pastaruoju derėti arba papildyti pagrindinį gaminamą maisto produktą).

Vadovaujantis programos „Kalėdos sostinėje 2019“ renginio „Kalėdų miestelis“ prekybininkų sąrašo sudarymo nuostatais, dėl  riboto vietų „Kalėdų miestelyje“ skaičiaus, dalyvius atrinks specialiai suformuota prekybininkų sąrašo sudarymo komisija. Apie komisijos priimtą sprendimą informuosime paraiškoje nurodytu elektroniniu paštu iki 2019 m. rugsėjo 16 d. Su atrinktais dalyviais bus susisiekta asmeniškai bei derinamos tolesnės prekybos sąlygos.

Prekybos „Kalėdų miestelyje“ vietos kaina skirsis priklausomai nuo gaminių (produktų) (prekių) asortimento. Papildoma informacija apie tai teikiama žemiau nurodytais telefono numeriais.

Paraišką teikiančio asmens nurodyta informacija ir duomenys apie prekybininką bus kaupiami, saugomi ir naudojami paraiškos vertinimo, prekybininkų atrankos, „Kalėdų miestelio“ organizavimo tikslais. Paraiškos pateikimas reiškia, kad paraišką teikiantis asmuo (jo atstovaujamas prekybininkas) su tuo sutinka.

Daugiau informacijos tel. 8 657 51984 arba (8 5)  261 9557