Sauliaus Žiūros nuotr.

Lapkričio 30 d. nuo 12.00 val. Vilniaus Rotušėje Lietuvoje veikiančių daugiau nei 30 užsienio šalių ambasadų, tarptautinių mokyklų atstovai ir Tarptautinė moterų asociacija Vilniuje kvietė į 17-ąją Tarptautinė Kalėdų labdaros mugę. Šventiniame renginyje buvo galima pamatyti bei įsigyti ambasadų darbuotojų, visuomeninių organizacijų atstovų pagamintų rankdarbių, kalėdinių dekoracijų, papuošalų, saldumynų ir įvairių suvenyrų. Lankytojai išvydo tarptautinių šokių ir dainų kolektyvų pasirodymus. Organizatorių kvietimu į Vilnių specialiai atvyko ir vaikučius mugėje džiugino Kalėdų Senelis iš Korvatunturi Laplandijoje. Vyko loterija, kurios dalyviai turėjo galimybę laimėti vertingų prizų.

Mugės metu surinktos lėšos tradiciškai bus paaukotos dešimčiai lietuviškų organizacijų, besirūpinančių vaikų, moterų, neįgaliųjų bei senjorų gerove.

Mugės globėja – pirmoji Lietuvos ponia Diana Nausėdienė, Garbės globėja – Birutė Vizgirdienė.

 

Rotušės aikštėje taip pat vyko gražia tradicija tapusi Tarptautinė kalėdinio maisto mugė, kurioje šiltais gėrimais ir savo šalių patiekalais vaišino įvairių šalių atstovai ir Tarptautinė moterų asociacija Vilniuje.

Daugiau informacijos apie Tarptautinę Kalėdų labdaros mugę: www.iccb.lt