Gruodžio 1 d. nuo 12 val. Vilniaus Rotušėje Lietuvoje veikiančių užsienio šalių ambasadų atstovai pakvies į 16-ąją Tarptautinė Kalėdų labdaros mugę, kurioje bus galima pamatyti bei įsigyti ambasadorių žmonų, ambasadų darbuotojų, visuomeninių organizacijų atstovų pagamintų rankdarbių, kalėdinių dekoracijų, papuošalų, saldumynų ir įvairių suvenyrų. Mugės metu surinktos lėšos bus paaukotos likimo nuskriaustiems Lietuvoje.

Šiais metais mugėje išvysime beveik penkias dešimtis spalvingų įvairių valstybių, bendruomenių bei 3-jų tarptautinių Vilniaus mokyklų atstovų stendus.

Vilniaus rotušėje netruks pramogų, o mažuosius, kaip ir praėjusiais metais, vėl džiugins pats Kalėdų senelis iš Laplandijos su savo palyda. Vilniaus rotušės viduje esančioje scenoje savo pasirodymus dovanos Vilniaus Vaikų ir jaunimo centro Dainų ir šokių liaudies ansamblio „Ugnelė“, romų styginių kvarteto, Azerbaidžano atlikėjai ir kt., taip pat išgirsime kinų tradicines melodijas. Lauke esančioje scenoje išvysime Thai Chi meistrų iš Kinijos bei Japonijos atlikėjų pasirodymus, išgirsime modernios jaunimo grupės atliekamas džiazo ir bliuzo melodijas.

Rotušės aikštėje taip pat vyks gražia tradicija tapusi Tarptautinė kalėdinio maisto mugė, kurioje šiltais gėrimais ir savo šalių patiekalais šiais metais vaišins Ukrainos, Čekijos, Vokietijos, Sakartvelo, Indijos, Japonijos, Azerbaidžano, Airijos, Kinijos, Rusijos atstovai ir Tarptautinės moterų asociacijos Vilniuje atstovės. Šiais metais Vilniaus rotušės aikštėje vėl bus kepamas lietuviškas šakotis, Sakartvelo atstovai vaišins savo garsiuoju iš riešutų ir vynuogių sulčių gaminamu skanėstu churchkhela – paragauti tikrai bus ką.

Nuo 2003 m. vykstančios Kalėdų labdaros mugės metu jau surinkta beveik 1 mln. Eurų. Šios mugės metu surinktos ir įvairių rėmėjų dovanotos lėšos, skiriamos įvairioms Lietuvos organizacijoms, kurios dirba vaikų, moterų ir ypač pagyvenusių žmonių labui, paremti.

Šiais metais labdaros mugės organizaciniam komitetui pirmininkauja Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos narė, Suomijos ambasadoriaus žmona Ebba Michelsson, mugę globoja ponia Silvija Skvernelė, mugės garbės ambasadorė ponia Birutė Vizgirdienė.

Įėjimas – auka nuo 1 Eur.

Darbo laikas:

12.00–18.00 val.

Daugiau informacijos: www.iccb.lt