Jau tradiciniu tapęs, spalvingas Kalėdų traukinukas nuo gruodžio 1 d. iki sausio 7 d. visus kvies sugrįžti į vaikystę smagių valandos trukmės kelionių po sostinę metu. 

Kalėdų traukinuku aplankysite visas šventiškiausias sostinės vietas – pagrindinę Vilniaus eglutę, kalėdinių gardumynų ir dovanų miestelį Katedros aikštėje, Rotušės aikštę, Lukiškių aikštę ir kt. vietas.

56 vietų traukinukas šventiniu maršrutu kursuos nuo Arkikatedros ir judės Šventaragio, Pilies g. iki Rotušės aikštės, kurioje apsisuks ir Pilies g. važiuos iki Šventaragio g. Toliau judės Gedimino pr. iki Lukiškių aikštės. Iš Gedimino pr. suks į Juozo Tumo-Vaižganto g. ir važiuos iki A. Goštauto g. Iš A. Goštauto g. traukinukas suks į Vasario 16-osios g., tuomet  į Gedimino pr. ir atgal iki Arkikatedros.

Į traukinuką bus galima įsėsti jo pagrindinėje stotelėje, kuri įsikūrė prieš pat Katedrą, šalia Odminių skvero, adresu Šventaragio g. 1. Įsėsti ar išlipti bus galima ir tarpinėse stotelėse – Kalėdų miestelis (Katedros aikštėje), Rotušė (Rotušės aikštėje) ir Lukiškių aikštė (Lukiškių aikštėje).

Bilietus įsigyti galima tik vietoje, pas snieguoles.

Bilieto kaina 2,00 eurai.

Nemokamai keliauja vaikai iki 3 m. ir vaikai iki 7 m., jei neužima papildomos vietos, t.y. sėdi tėveliams ant kelių.

Dėmesio! Išankstinė registracija į Kalėdų traukinuką – nevyks.

 

DĖMESIO!!! – Nuo gruodžio 20 d. Kalėdų traukinukas važiuos dviem maršrutais: 

keleiviai galės pasirinkti norimo ilgio trasą. Trumpąja trasa traukinukas kursuos nuo Arkikatedros ir judės Šventaragio, Pilies gatvėmis iki Rotušės aikštės, kurioje apsisuks ir Pilies g. važiuos iki Katedros aikštės. Ilgoji trasa drieksis nuo Arkikatedros per Šventaragio, Pilies gatves iki Rotušės aikštės, kurioje traukinukas apsisuks ir Pilies g. važiuos iki Šventaragio g. Toliau traukinukas judės Gedimino pr. iki Lukiškių aikštės. Iš Gedimino pr. suks į Juozo Tumo-Vaižganto g. ir važiuos iki A. Goštauto g. Iš A. Goštauto g. suks į Vasario 16-osios g., tuomet  į Gedimino pr. ir atgal iki Arkikatedros.

Į traukinuką galima įsėsti jo pagrindinėje stotelėje, kuri įsikūrė prieš pat Katedrą, šalia Odminių skvero, adresu Šventaragio g. 1. Įsėsti ar išlipti galima ir stotelėse Kalėdų miestelis (Katedros aikštėje), Rotušė (Rotušės aikštėje) ir Lukiškių aikštė (Lukiškių aikštėje, kuomet traukinukas kursuos ilgąja trasa).

Kalėdų traukinukas važiuoja visomis savaitės dienomis: pirmadieniais–sekmadieniais nuo 11 iki 20.40 val. Šventinėmis dienomis traukinukas važiuos kitu laiku: gruodžio 24 d. nuo 11.00 iki 20.20 val. (paskutinis reisas 19.20 val.), gruodžio 25–26 d. – nuo 11.00 iki 20.40 val. (paskutinis reisas 20.15 val.), gruodžio 31 d. nuo 11.00 iki 20.20 val. (paskutinis reisas 19.35 val.), sausio 1 d. nuo 13.00 iki 20.40 val. (paskutinis reisas 19.20 val.).

 

Traukinuko darbo laikas:

Daugiau informacijos apie Kalėdų traukinuką: https://www.delfi.lt/apps/traukinukas/  arba  teirautis el. p.  traukinukas@delfi.lt