Festivalio „Kalėdos sostinėje 2024“ organizatoriai kviečia teikti paraiškas prekybininkus, kurie nori prekiauti šių metų Vilniaus Kalėdų miestelyje. Elektroninė registracija vyks iki liepos 1 d.

S. Žiūros nuotr.

„Nieko nelaukdami kviečiame verslininkus ruoštis naujam šventiniam sezonui ir registruotis į Vilniaus Kalėdų miestelį. Siekdami užtikrinti prekybos kalėdinėje mugėje įvairovę, originalumą, atitikimą šventinio laikotarpio stilistikai ir lankytojų lūkesčiams laukiame paraiškų iš vietos tradicijas ir amatus puoselėjančių prekybininkų, kurie Kalėdų miestelio lankytojams nori ne tik pasiūlyti originalius, išskirtinius, kokybiškus produktus bei prekes, bet ir kurti džiugesio, šilumos ir jaudulio kupiną šventę mieste“, – sako festivalio „Kalėdos sostinėje“ organizatoriai.

Elektroniniu būdu pildomą dalyvio paraiškos anketą galima rasti www.kaledossostineje.lt svetainėje arba feisbuke Kalėdos sostinėje paskyroje.

Neatskiriama žiemos švenčių Vilniuje tradicija  ir jau antrąjį dešimtmetį išskirtine Kalėdų sostinėje susibūrimų erdve tapęs Kalėdų miestelis Katedros aikštėje planuojama 2024 metais veiks nuo lapkričio 29 d. iki gruodžio 29 d. imtinai.

 

Daugiau informacijos:  tel. +370 657 51984  arba  el. p. registracija@kaledossostineje.lt