Sauliaus Žiūros nuotr.

Žiemos švenčių laikotarpiu sostinės gyventojus ir miesto svečius džiuginusi Kalėdinė čiuožykla Vilniaus Lukiškių aikštėje veiks iki kovo 3 d.!

Vilniaus Lukiškių aikštė šią žiemą nušvito naujomis gaiviomis spalvomis. Festivalio „Kalėdos sostinėje 2018“ programos naujienomis tapusi Kalėdinė čiuožykla bei įspūdinga vandens, šviesos ir stiklo instaliacija virtęs Lukiškių aikštės fontanas – aikštę pavertė smagiausia sostinės erdve.

Kalėdinėje čiuožykloje (20×40 m) po atviru dangumi kalėdiniu laikotarpiu pramogavo, žaidė akmenslydį, mokėsi čiuožimo technikos daugiau nei 8000 vilniečių bei sostinės svečių. Todėl Vilniaus miesto savivaldybė ir Kalėdinės čiuožyklos organizatoriai nusprendė ir toliau miesto gyventojams ir svečiams dovanoti žiemos malonumus ir gerą nuotaiką – pratęsti Kalėdinės čiuožyklos darbo laiką iki pavasario.

Mėgautis čiuožyklos malonumais ir visomis veiklomis bus galima iki pat kovo 3 dienos!

Čiuožykla, kaip ir anksčiau, darbo dienomis veiks nuo 12 iki 22 val., o savaitgaliais kiek ilgiau – nuo 10 iki 22.00 val. Taip pat darbo dienomis kalėdinėje čiuožykloje vyks nemokamos ledo ritulio, čiuožimo bei kerlingo pamokėlės.

Čiuožimo seanso su savomis pačiūžomis kaina – 2 eurai, o čiuožimo seanso su čiuožykloje nuomotomis pačiūžomis kaina – 3 eurai.

Sostinės gyventojus ir svečius taip pat visą žiemą džiugins žiemos sezonui pritaikytas, originalia instaliacija virtęs Lukiškių aikštės fontanas. Šviesos, vandens ir stiklo instaliacija pagyvina žiemos vakarus mieste – stebina ne tik savo apšvietimu, gebančiu sukurti 4.2 milijardų spalvų, bet ir tuo, kad apšvietimo dekoracijos veikia esant kritinei minusinei temperatūrai.

Interaktyvumą, vandens dinamiką ir ypatingus įspūdžius žiūrovams dovanoja „Poolservice.LT“ komanda.

Daugiau informacijos apie čiuožyklą rasite: https://www.facebook.com/events/2213304122274875/ arba https://www.kaledossostineje.lt/lt/kaledine-ciuozykla/