Šią žiemą vilniečių ir miesto svečių vėl lauks ypatinga ledo čiuožykla – jau nuo gruodžio 2 d. ji visiems atvers duris Vilniaus Valdovų rūmų kieme. Kalėdiniu laikotarpiu viso pasaulio miestų ypatingos erdvės, nuo Vienos rotušės aikštės Austrijoje iki Rokfelerio centro Niujorke, virsta magiškomis ledo čiuožyklomis. Vilnius – ne išimtis.

„Sunku įsivaizduoti Kalėdų laikotarpį be čiuožyklos Vilniuje – tai jau tradicija. Kelis paskutiniuosius metus, saugodami vieni kitų sveikatą, Kalėdų pramogas buvome suplanavę skirtingose miesto vietose – galim pasidžiaugti, kad šiemet visas Kalėdų miestelis ir svarbiausi akcentai įsikurs vienoje teritorijoje, šalia svarbiausių miesto vietų“, – sako Vilniaus vicemerė Simona Bieliūnė.

Sauliaus Žiūros nuotr.

Iškilioje istorinėje vietoje stovėsiančioje 700 kv. m. ploto čiuožykloje kasdien vyks aštuoni masinio čiuožimo seansai, iš kurių du pirmieji – 10.00 val. ir 11.15 val. – bus nemokami (darbo dienomis senjorams ir vaikams iki 14 m., savaitgaliais –  visiems).

„Labai tikime šiuo projektu ir jo tęstinumu, – apie „Vilniaus Valdovų rūmų ledą“ kalbėjo vienas organizatorių, Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentas Vytautas Jasutis, – Manome, kad Vilniui, kaip miestui, tai didelis žingsnis dar arčiau garsiausių pasaulio sostinių, kur Kalėdoms kasmet skiriama ypatingai daug dėmesio ir tai tampa didžiuliu traukos objektu tiek miesto gyventojams, tiek turistams. Kviečiame visus tapti istorijos dalimi!“

Seansas „Vilniaus Valdovų rūmų ledo“ čiuožykloje truks 45 minutes. Čiuožimo ir pačiūžų nuomos kaina vietoje – suaugusiems 7  eurai, vaikams – 5 eurai. Taip pat bilietus įsigyti galima ir kakava.lt.

Iškilmingas čiuožyklos „Kalėdų ledas Valdovų rūmuose“ atidarymas – gruodžio 2 d., 20.00 val.

Ledo čiuožykla – viena iš projekto „Vilniaus Valdovų rūmų ledas“ dalių. Čia taip pat kas vakarą galėsite išvysti ledo šou „Legenda. Vilniaus sapnas“ ar aplankyti Kalėdų Senelį jo rezidencijoje. Šalia čiuožyklos esančioje scenoje vyks įvairūs šventiniai pasirodymai, kuriuos bus galima stebėti iš beveik 1000 vietų tribūnų, o prie pat Valdovų rūmų taip pat įsikurs kalėdinės krautuvėlės, viliosiančios pasimėgauti karštais gėrimais ir kulinariniais gardėsiais.

Daugiau informacijos apie čiuožyklą ir kitas žiemos pramogas  valdovurumuledas.lt