Gruodžio 1 d., šeštadienį, nuo 13 val. S. Daukanto aikštėje vyks Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota kalėdinė Nevyriausybinių organizacijų mugė „Už saugią Lietuvą“. Ši jau devintus metus vyksianti mugė suburs net pusšimtį nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos, kurioje mugės svečiai turės galimybę įsigyti kalėdinių rankdarbių, unikalių suvenyrų, atvirukų, skanėstų ir dovanėlių.

Šalti ir nuobodžiauti nebus kada, nes šventėje svečių lauks įvairios aktyvios veiklos, dirbtuvės, žaidimai ir dainos! Mugėje galima bus iš arti susipažinti su aktyvių nevyriausybinių organizacijų veikla ir iniciatyvomis, sužinoti daugiau apie galimybes įsitraukti ir savanoriauti; sušilti prie laužų ir puodelio karštos šventinės arbatos; šėlti drauge su gydytojais klounais „Raudonos nosys“, dainuoti su bendruomenėmis ir patys pasigaminti medinių suvenyrų; pasiimti dovanojamų kalėdinių eglių šakų; tiesiog padėti sukurti mažą stebuklą – gražesnę šventę visiems!

Visos mugės metu gautos lėšos bus skirtos organizacijų konkretiems savanorystės ir pagalbos projektams įgyvendinti. Todėl kasmet Jūsų dalyvavimas dovanoja šviesesnes Kalėdas tiems, kam labiausiai reikia paramos.

Laukti Kalėdų – nuostabus jausmas. Padėdami vieni kitiems sukursime ne tik gražesnę šventę, bet ir geresnę Lietuvą. Tad nepraeikite pro šalį – parsineškite į namus dalelę nuoširdaus šventiškumo.

Susitikime šilumą ir nuoširdumą spinduliuojančioje kalėdinėje nevyriausybinių organizacijų mugėje!

Įėjimas atviras visiems.

Darbo laikas:  13.00–16.00 val.