Tęsdami gražią tradiciją, „Kalėdos sostinėje“ organizatorius – Vilniaus kultūros centras ir Vilniaus miesto savivaldybė šiais metais ir vėl kviečia sostinės verslininkus, įmones, įstaigas ir visus savo miestą mylinčius vilniečius, belaukiant gražiausių metų švenčių, būti aktyviais ir prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo sostinėje – puoštis ir dalyvauti konkurse „Vilniaus kalėdinė vitrina 2019“.

Konkurse „Vilniaus kalėdinė vitrina 2019“ bus vertinamos sostinės gatvėse esančių įmonių, įstaigų ir privačių iniciatyvų įgyvendintos lauko (eksterjero) vitrinų puošybos kūrybinės idėjos.

Registracija į konkursą vyks iki lapkričio 29 d. svetainėje: https://www.kaledossostineje.lt/konkursas/, o iki gruodžio 5 d. konkurso dalyviai turės atsiųsti savo papuoštų vitrinų nuotraukas.

Šventines sostinės vitrinas nuo gruodžio 9 d. iki gruodžio 19 d. (imtinai) vertins Vilniaus miesto savivaldybės Kalėdų komitete sudaryta specialistų komisija ir vilniečiai bei miesto svečiai, elektroniniu būdu balsuosiantys vieno didžiausių Lietuvos internetinių naujienų portalo specialioje apklausos skiltyje. Nugalėtojai bus skelbiami gruodžio 20-tąją.

Kitaip nei pastaraisiais metais, šįmet konkurso organizatoriai dėkodami už dalyvavimą konkurse apdovanos tris daugiausiai komisijos balų surinkusias vitrinas (I vieta – 1000 eur, II vieta – 650 eur, III vieta – 350 eur) ir vieną daugiausiai internetinio balsavimo balsų surinkusią vitriną (1000 eur).

Konkursas „Vilniaus kalėdinė vitrina 2019“ – tai socialinė akcija, kurioje svarbiausia – ne varžytis tarpusavyje, o dalyvauti ir dovanoti miestui šviesą ir Kalėdų laukimo džiaugsmą.

 

Puoškime ir puoselėkime savo namus – tegu Vilniaus miestą nušviečia jauki Kalėdų dvasia!