Šiais metais Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus kultūros centras vėl pakvietė sostinės verslininkus, įmones ir įstaigas būti aktyviems ir prisidėti prie šviesios šventės kūrimo kalėdinėje sostinėje – dalyvauti konkurse „Gražiausia Vilniaus kalėdinė vitrina 2018“. Užsiregistruoti ir dalyvauti konkurse ryžosi daugiau nei kelios dešimtys aktyvių vilniečių. Įvairiomis dekoracijomis ir spalvomis nušvito vitrinos gražiausiose Vilniaus senamiesčio gatvėse, aikštėse ir skveruose.

Gruodžio 17 d. baigėsi savaitę trukęs balsavimas, kurio metu 5,5 tūkst. vilniečių ir miesto svečių bei specialiai suburta vitrinų vertinimo komisija išsakė savo nuomonę, kuri Vilniaus kalėdinė vitrina jiems patiko labiausiai.

SVEIKINIMAI

konkurso

„Gražiausia Vilniaus kalėdinė vitrina 2018“ 

nugalėtojoms!

 

I vieta  – LR Muitinės departamento vitrina, Gedimino pr. 25

 

II vieta – JULIA JANUS koncepcinės parduotuvės vitrina, Stiklių g. 7

 

III vieta – Vilniaus piligrimų centro vitrina, Dominikonų g. 6

 

Kasmet labai džiaugiamės kiekvieno konkurso dalyvio entuziazmu ir labai vertiname kiekvieno indėlį į savo miesto įvaizdžio kūrimą. Kiekviena šventiniu laikotarpiu pasipuošusi vitrina – tai dar labiau spindintis, jaukesnis ir gyvesnis Vilnius.

Nuoširdžiai dėkojame už parodytą gražią iniciatyvą ir labai kviečiame šiame konkurse dalyvauti ir ateinančiais metais!

Konkurse dalyvavusių Vilniaus kalėdinių vitrinų nuotraukas galima išvysti naujienų portale Delfi: https://www.delfi.lt/projektai/kaledos-sostineje/graziausia-vitrina/ arba „Kalėdos sostinėje 2018“ organizatorių sukurtame kalėdinių vitrinų žemėlapyje: https://www.kaledossostineje.lt/konkursas/

Taip pat apžiūrėti kalėdines vitrinas galima išmaniai – pasivaikščioti po šventinį Vilnių naudojantis mobiliąja programėle #walk15, kurioje yra virtuali „Kalėdinių vitrinų“ ėjimo trasa. Naudojantis šia programėle galima apkeliauti ir įvertinti gražiausiai pasipuošusių miesto parduotuvių, restoranų ar įstaigų vitrinas, o pakeliui sužinoti daugiau ir apie Kalėdas sostinėje.

Parsisiųsti #walk15 mobilią programėlę, leisiančią patogiai skaičiuoti kasdienius žingsnius ir susipažinti su renginio trasa galima čia: „App Store“ parsisiuntimo nuoroda „iOS“ įrenginiams: goo.gl/GeWhs4. „Google Play“ parsisiuntimo nuoroda „Android“ įrenginiams: goo.gl/dXhMuq.