Šventiškai išpuoštų Vilniaus vitrinų šviesos ir spindesys Kalėdų laukimo laikotarpiu sostinės gyventojų ir svečių širdis pripildo optimizmu ir kuria ypatingą nuotaiką mieste.

Kviečiame išrinkti gražiausią 2018 metų Vilniaus kalėdinę vitriną!

Skaityti daugiau

Šiais metais Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus kultūros centras vėl pakvietė sostinės verslininkus, įmones ir įstaigas būti aktyviems ir prisidėti prie šviesios šventės kūrimo kalėdinėje sostinėje – dalyvauti konkurse „Gražiausia Vilniaus kalėdinė vitrina 2018“. Užsiregistruoti ir dalyvauti konkurse ryžosi daugiau nei kelios dešimtys aktyvių vilniečių. Įvairiomis dekoracijomis ir spalvomis nušvito vitrinos gražiausiose Vilniaus senamiesčio gatvėse, aikštėse ir skveruose.

Nuo gruodžio 10 d. iki gruodžio 17 d. (imtinai) vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami balsuoti ir išrinkti gražiausią kalėdinę vitriną sostinėje! – Balsavimas vyksta didžiausiame naujienų portale Delfi, čiahttps://www.delfi.lt/projektai/kaledos-sostineje/graziausia-vitrina/

Konkurse vertinamos sostinės gatvėse esančių įmonių, įstaigų ir privačių iniciatyvų įgyvendintos lauko (eksterjero) vitrinų puošybos kūrybinės idėjos. Šventines vitrinas-konkurso dalyves taip pat vertins specialiai suburta vertinimo komisija.

Gruodžio 20 d. bus skelbiamos trys konkurso nugalėtojos.

Trys geriausiai įvertintos kalėdinės Vilniaus vitrinos bus apdovanotos piniginiais prizais (I vieta – 1500 eurų, II vieta – 1000 eurų ir III vieta – 500 eurų).

 

Kad kalėdines vitrinas būtų lengviau rasti ir pamatyti, „Kalėdos sostinėje 2018“ organizatoriai sukūrė šių vitrinų žemėlapį https://www.kaledossostineje.lt/konkursas/.

Taip pat šiais metais pasivaikščioti po kalėdinį Vilnių ir apžiūrėti šventines vitrinas galima išmaniai – naudojantis mobiliąja programėle #walk15kurioje yra virtuali „Kalėdinių vitrinų“ ėjimo trasa. Naudojantis programėle galima apkeliauti ir įvertinti gražiausiai pasipuošusių miesto parduotuvių, restoranų ar įstaigų vitrinas, o pakeliui sužinti daugiau ir apie Kalėdas sostinėje.

Parsisiųsti #walk15 mobilią programėlę, leisiančią patogiai skaičiuoti kasdienius žingsnius ir susipažinti su renginio trasa galima čia:

„App Store“ parsisiuntimo nuoroda „iOS“ įrenginiams: goo.gl/GeWhs4

„Google Play“ parsisiuntimo nuoroda „Android“ įrenginiams: goo.gl/dXhMuq

mažiau