Jau tradiciniu tapęs, spalvingas Kalėdų traukinukas nuo lapkričio 30 d. iki sausio 7 d. visus kvies sugrįžti į vaikystę smagių valandos trukmės kelionių po sostinę metu. 

Kalėdų traukinuku aplankysite visas šventiškiausias sostinės vietas – pagrindinę Vilniaus eglutę, kalėdinių gardumynų ir dovanų miestelį Katedros aikštėje, Rotušės aikštę, Lukiškių aikštę ir kt. vietas.

56 vietų traukinukas šventiniu maršrutu kursuos nuo Arkikatedros ir judės Šventaragio, Pilies g. iki Rotušės aikštės, kurioje apsisuks ir Pilies g. važiuos iki Šventaragio g. Toliau judės Gedimino pr. iki Lukiškių aikštės. Iš Gedimino pr. suks į Juozo Tumo-Vaižganto g. ir važiuos iki A. Goštauto g. Iš A. Goštauto g. traukinukas suks į Vasario 16-osios g., tuomet  į Gedimino pr. ir atgal iki Arkikatedros.

Į traukinuką bus galima įsėsti jo pagrindinėje stotelėje, kuri įsikūrė prieš pat Katedrą, šalia Odminių skvero, adresu Šventaragio g. 1. Įsėsti ar išlipti bus galima ir tarpinėse stotelėse – Kalėdų miestelis (Katedros aikštėje), Rotušė (Rotušės aikštėje) ir Lukiškių aikštė (Lukiškių aikštėje).

Bilietus įsigyti bus galima tik vietoje, pas snieguoles.

Bilieto kaina 2,00 eurai.

Nemokamai keliaus vaikai iki 3 m. ir vaikai iki 7 m., jei neužims papildomos vietos, t.y. sėdės tėveliams ant kelių.

Dėmesio! Išankstinė registracija į Kalėdų traukinuką – nevyks.

Daugiau informacijos apie Kalėdų traukinuką: https://www.delfi.lt/apps/traukinukas/  arba  teirautis el. p.  traukinukas@delfi.lt