Lapkričio 28 d. šeštadienį Vilniaus Katedros aikštėje nušvis svarbiausia Lietuvos Kalėdų eglė ir paskelbs žiemos švenčių sezono pradžią. 

17.30 val. prasidės spalvingas televizinis TV3 renginys, kurį saugiai stebėti kviečiame iš namų. 

Kadangi dėl pandemijos gyvi renginiai mieste nėra organizuojami, šiais metais tradicinės Vilniaus Kalėdų eglės įžiebimo šventės Katedros aikštėje nebus. Šeštadienio vakare Katedros aikštėje bus tylu. Šventė persikelia į televiziją.

Vilniaus eglutės įžiebimą galima bus stebėti ne tik TV3 televizijos kanalu, bet ir internetu – per TV3 Play platformą: https://play.tv3.lt/kaledu-egles-iziebimas-2020-11171504

Magiškoje šventėje per TV3 žiūrovus pirmiausia pasitiks elnias Mindaugas Stasiulis  ir fėja Renata Šakalytė. Kartu su visais artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis džiaugsis ir papasakos, kokiomis nuotaikomis Kalėdų laukia Antanas Juknevičius ir Martina Žimkutė, Viktoro ir Živilės Diawarų bei Nerijaus ir Agnės Juškų šeimos. Smagiais ir šiltais pasirodymais džiugins ir judins Vidas Bareikis, grupė G&G Sindikatas, Inga Jankauskaitė, Justė Arlauskaitė – Jazzu, Jurijus Veklenko. Ir, žinoma, kokia žiemos šventė be Kalėdų Senelio! 

Džiugią naujieną Vilniui ir Lietuvai paskelbs ir įspūdingą sostinės žaliaskarę įžiebs – Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Sostinė nušvis Kalėdomis!

Kalėdų eglute sostinės Katedros aikštėje džiaugsimės iki 2021 m. sausio 7 d.

Vilnius kviečia pasitikti šventes optimistiškai ir jaukiai arčiau namų.

Saugokime vieni kitus, kad Kalėdų sulauktume sveiki!