C&D Style vitrina, Trakų g. - Gražiausia Vilniaus kalėdinė vitrina 2017

 Kviečiame balsuoti ir išrinkti 

konkurso

„Gražiausia Vilniaus kalėdinė vitrina 2018“ 

nugalėtoją!

 

Šiais metais Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus kultūros centras vėl kvietė sostinės verslininkus, įmones ir įstaigas aktyviai prisidėti prie šviesios šventės kūrimo Kalėdų sostinėje – dalyvauti konkurse „Gražiausia Vilniaus kalėdinė vitrina 2018“.

Užsiregistruoti ir dalyvauti konkurse ryžosi daugiau nei kelios dešimtys aktyvių vilniečių. Įvairiomis dekoracijomis ir spalvomis nušvito vitrinos gražiausiose Vilniaus senamiesčio gatvėse, aikštėse ir skveruose.

 

Balsuoti už labiausiai patikusią kalėdinę Vilniaus vitriną, prašome, nuo gruodžio 10 d. iki 17 d. (imtinai) naujienų portale DELFI, čiahttps://www.delfi.lt/projektai/kaledos-sostineje/graziausia-vitrina/

 

Kad būtų lengviau rasti ir pamatyti šventiškai išdabintas vitrinas, kviečiame pasinaudoti kalėdinių Vilniaus vitrinų žemėlapiu, kurį rasite šio puslapio apačioje.

Taip pat kviečiame pasivaikščioti po šventinį Vilnių ir apžiūrėti kalėdines vitrinas išmaniai - naudojantis mobiliąja programėle #walk15, kurioje yra virtuali „Kalėdinių vitrinų“ ėjimo trasa. Naudojantis šia programėle galima apkeliauti ir įvertinti gražiausiai pasipuošusių miesto parduotuvių, restoranų ar įstaigų vitrinas, o pakeliui sužinoti daugiau ir apie Kalėdas sostinėje.

Parsisiųsti #walk15 mobilią programėlę, leisiančią patogiai skaičiuoti kasdienius žingsnius ir susipažinti su renginio trasa galima čia:

„App Store“ parsisiuntimo nuoroda „iOS“ įrenginiams: goo.gl/GeWhs4

„Google Play“ parsisiuntimo nuoroda „Android“ įrenginiams: goo.gl/dXhMuq

Konkurse „Gražiausia Vilniaus kalėdinė vitrina 2018“ vertinamos sostinės gatvėse įmonių, įstaigų ir privačių iniciatyvų įgyvendintos lauko (eksterjero) vitrinų puošybos kūrybinės idėjos.

Sostinės kalėdines vertinti kviečiami visi norintys vilniečiai ir miesto svečiai. Taip pat vitrinas vertins konkurso organizatorių sudaryta komisija.

Nugalėtojos bus skelbiamos gruodžio 20 d.

Trys geriausiai įvertintos kalėdinės vitrinos bus apdovanotos piniginiais prizais (I vieta - 1500 eurų, II vieta - 1000 eurų, III vieta - 500 eurų). 

 

KALĖDINIŲ VILNIAUS VITRINŲ ŽEMĖLAPIS

 

Šiltų Kalėdų linki