Gruodžio, 2021

04GruodžioAll DayTARPTAUTINĖ KALĖDŲ LABDAROS MUGĖ

Renginio informacija

Jau 19-oji Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė vilniečius ir miesto svečius vėl geriems darbams burs Vilniaus Rotušės aikštėje gruodžio 4 d., šeštadienį, nuo 11 val.
Mugėje, kurią nuo 2003 m. organizuoja Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija (IWAV), kartu su užsienio šalių diplomatinėmis bei verslo bendruomenėmis ir Lietuvos bičiuliais, galima rasti originalių rankų darbo dirbinių, suvenyrų, paskanauti kepinių iš įvairių pasaulio kampelių bei laimėti nuostabius loterijos prizus, o taip pat pasiklausyti kalėdinės muzikos koncertų.

Visos mugės dieną surinktos ir su ja susijusios lėšos skiriamos mažamečių, jaunuolių ir senyvo amžiaus žmonių gerove besirūpinančioms organizacijoms.

 

Šįmet vyksiančioje Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje dalyvaus daugiau nei 30 diplomatinių atstovybių, tarptautinių mokyklų ir Tarptautinės moterų asociacijos Vilniuje stendų.

Dalyvių sąraše: Armėnija, Kanada, Kinija, Kroatija, Čekijos respublika, Prancūzija, Vokietija, Vengrija, Airija, Italija, Rumunija, Rusija, Ukraina, JAV, Baltarusija, Austrija, Islandija, Suomija, Latvija, Japonija, Ispanija, Nyderlandai.

***

„Kalėdos sostinėje“ kviečia vilniečius ir miesto svečius šventinėmis pramogomis mėgautis ir Kalėdų sostine grožėtis atsakingai. Siekiant užtikrinti visų saugumą, ir šiais metais išliks prašymas mažiau būriuotis, laikytis saugaus atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes.

Vilnius linki džiugaus ir šviesaus Kalėdų laukimo meto!

 

 

 

Iškleisti

Data ir laikas

All Day (Šeštadienis)

Renginio vieta

Rotušės aikštė

X