Gruodžio, 2021

18Gruodžio(Gruodžio 18)11:0026(Gruodžio 26)11:00Kalėdinės ekskursijos – „Šventės Vilniaus pilyse: istorijos ir legendos“

Renginio informacija

 

Po šventinį Vilnių pasivaikščioti ir labiau jį pažinti 2021 m. gruodžio 18–26 d. kvies nemokamos kalėdinės ekskursijos – „Šventės Vilniaus pilyse: istorijos ir legendos“.

Vilniaus pilių teritorija – „Kalėdų sostinės“ širdis, kurioje kasmet nušvinta įspūdinga, Lietuvą pasaulyje garsinanti Vilniaus Kalėdų eglė, verta ypatingo dėmesio. Vilniaus pilys – tai turtingą istoriją turinti daugelio mūsų neatrasta Atlantida. Tai viena žymiausių Vilniaus vietovių, kuri saugo daugybę miesto paslapčių, istorijų ir legendų.

Ekskursijos metu pasivaikščiositepo Žemutinės pilies teritoriją, kurioje stovi Katedra, Valdovų rūmai, o kažkur šalia – paslaptingasis Šventaragio slėnis. Pakelsite akis į Aukštutinės (Gedimino) pilies kalną ir aplankysite Kreivąjį (Trijų Kryžių) kalną, ant kurio staugė Gedimino susapnuotas geležinis vilkas ir stūksojo Kreivoji pilis. 

Registracija į ekskursijas čia: https://bit.ly/3oNmlSR

***

„Kalėdos sostinėje“ kviečia vilniečius ir miesto svečius šventinėmis pramogomis mėgautis ir Kalėdų sostine grožėtis atsakingai. Siekiant užtikrinti visų saugumą, ir šiais metais išliks prašymas mažiau būriuotis, laikytis saugaus atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes.

Vilnius linki džiugaus ir šviesaus Kalėdų laukimo meto!

Iškleisti

Data ir laikas

18 (Šeštadienis) 11:00 - 26 (Sekmadienis) 11:00

Renginio vieta

Katedros aikštė

X