Lapkričio, 2021

27Lapkričio(Lapkričio 27)19:4930Gruodžio(Gruodžio 30)19:49GASTRONOMINIS MARŠRUTAS „Paragauk Kalėdinio Vilniaus"

Renginio informacija

 

Vilniuje jau galima keliauti gastronominiu maršrutu „Paragauk Kalėdinio Vilniaus“ – apie 30 restoranų ruošia gausybę tradicinių kalėdinių patiekalų, jų interpretacijų, desertų ir gėrimų. Pasižvalgyti po šventėms besipuošiantį Vilnių ir ragauti skirtingų patiekalų kviečiami gurmanai iš visos Lietuvos. Visų šventinių patiekalų kainos – iki 7 eurų.  

Kad kelionė į Kalėdų sostinę taptų įsimintinu šventiniu nuotykiu iki gruodžio 30 d. į Vilnių iš Klaipėdos ir Kauno riedės Kalėdomis kvepiantys ir šventine nuotaika alsuojantys traukiniai. 

Ypatingus šventinius pasiūlymus visai šeimai paruošė ir atsikvėpti kviečiantys Vilniaus viešbučiai – SPA malonumai, išskirtinės patirtys, šventiška aplinka ir rūpestingas aptarnavimas leis pamiršti rutiną.

 

Daugiau informacijos apie šiuos šventinius pasiūlymus – specialiame agentūros „Go Vilnius” polapyje www.govilnius.lt/kaledos, o taip pat spausdintame žemėlapyje, kurį dalina Vilniaus turizmo informacijos centras (Pilies g. 2, Vilnius).

 

Tebūnie šventinė sostinė – atradimų metas!

***

„Kalėdos sostinėje“ kviečia vilniečius ir miesto svečius šventinėmis pramogomis mėgautis ir Kalėdų sostine grožėtis atsakingai. Siekiant užtikrinti visų saugumą, ir šiais metais išliks prašymas mažiau būriuotis, laikytis saugaus atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes.

Vilnius linki džiugaus ir šviesaus Kalėdų laukimo meto!

Iškleisti

Data ir laikas

Lapkričio 27 (Šeštadienis) 19:49 - Gruodžio 30 (Ketvirtadienis) 19:49

Renginio vieta

Vilniaus miestas

X